www.000webhost.com

 

WAGI


 
FAREX Flex


 Cena:          2 179zł netto
                                              Promocja!   1 626zł netto

Zalety i funkcje

  • Drukarka fiskalna - nie trzeba posiadać kasy fiskalnej. Można korzystać z posiadanego programu sprzedażowo-magazynowego.
  • Łatwe połączenie drukarki z komputerem (RS232 lub USB).
  • Pełna funkcjonalność - FAREX FLEX posiada wszystkie niezbędne funkcje.
  • Dwa wyświetlacze - dla Klienta i operatora - zapewniają wygodę i wszechstronność użytkowania.
Opis:
FAREX FLEX jest kompaktową, w pełni funkcjonalną drukarką fiskalną, która umożliwia drukowanie paragonów fiskalnych bez konieczności posiadania dedykowanej kasy fiskalnej.Pozwala to na komfortowe stosowanie posiadanego i znanego już oprogramowania sprzedażowo-magazynowego.
FAREX FLEX posiada nową homologację.
FAREX FLEX wyposażony jest w dwa wyświetlacze ? wyświetlacz LED dla operatora oraz wysuwany i obrotowy wyświetlacz VFD dla klienta. Jest to rozwiązanie, które pozwala na umieszczenie drukarki w wygodnym dla nas miejscu, zapewniając niezbędną kontrolę wydruku - zarówno operatorowi, jak i klientowi.
Połączenie drukarki FAREX FLEX z komputerem możliwe jest za pomocą kabla RS232 lub kabla USB, co zapewnia jej bezproblemowe podłączenie. Menu drukarki pozwala na prosty wydruk raportów, bez potrzeby uruchamiania komputera.
FAREX FLEX posiada 2 mechanizmy drukujące, wykorzystujące papier termiczny o szer. 57mm.

Opcjonalnie do drukarki Topaz przeznaczony jest specjalny program sprzedażowo-magazynowy ("Handel"), czyniąc to urządzenie jeszcze bardziej uniwersalnym. 5 modułów obsługuje następujące funkcje: SPRZEDAŻ, ZAKUPY, MAGAZYN, KSIĘGOWOŚĆ i ALLEGRO. Jest to bardzo przydatne, gdy nie chcemy łączyć drukarki z posiadanym systemem i drukować paragony fiskalne.