www.000webhost.com

 

WAGI


T E R M I N A L E P Ł A T N I C Z E

Oferujemy terminale płatnicze PayTel.

Zapewniamy:
- najniższe opłaty za wynajem
od 16zł/ mies.
- najniższe prowizje przy płatnościach kartami
od 0,47%
- akceptacja:
Visa, Visa Electron, V Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, blik
- najwyższe prowizje przy sprzedaży doładowań
do 9%
- brak ukrytych kosztów
- bezpłatny i szybki serwis
- brak wymogu deklaracji obrotu

Skontaktuj się z nami, przedstawimy szczegółową ofertę.

 
MOBILNY Ingenico iWL250
- Zewnętrzny PIN Pad certyfikowany przez PCI, dla bezpiecznego wprowadzania kodu PIN.
- Szybkie i bezpieczne transakcje dzięki wydajnemu procesorowi, rozbudowanej pamięci i nowoczesnemu systemowi.
- Wydajna antena zapewniająca wysoką jakość sygnału GPRS.


MOBILNY Verifone VX 675 - mały i przenośny
Zaawansowana technologia, elegancki design i niezwykle wytrzymała konstrukcja sprawiają, że VX 675 jest idealnym rozwiązaniem dla takich branż, jak restauracje, hotelarstwo, usługi kurierskie, transport oraz każda działalność wymagająca bezpiecznego akceptowania płatności w dowolnym miejscu i o dowolnej porze. VX 675 spełnia także wszystkie standardy i wymogi bezpieczeństwa dla transakcji elektronicznych.
- Bezprzewodowy i kompaktowy - VX 675 jest najmniejszym, w pełni funkcjonalnym rozwiązaniem płatniczym na świecie. Pozwala przyjmować płatności zawsze i wszędzie. Dzięki wbudowanemu modułowi NFC obsługuje także płatności zbliżeniowe i mobilne.
- Nowy design - Ergonomiczny kształt i niewielkie rozmiary terminala VX 675 sprawiają, że jest poręczny i wygodny w użyciu. Elegancki design łączy się z wytrzymałością: solidna konstrukcja gwarantuje wytrzymałość nawet w najtrudniejszych warunkach.
- Całkowite bezpieczeństwo - VX 675 ma wytrzymałą, bezpieczną konstrukcję i jest zgodny ze standardami bezpieczeństwa PCI PTS 3.0.


STACJONARNY Ingenico iCT220
- oszczędność miejsca przy kasie oraz wygoda w użyciu.
- płatności zbliżeniowe przy użyciu wewnętrznego czytnika lub zewnętrznego PIN Pada.
- zintegrowana drukarka termiczna z ergonomicznym zasobnikiem eliminuje problemy z zacięciem papieru.


STACJONARNY Verifone VX 520 - prosta obsługa i szybkie transakcje
VX 520 jest solidnym i wytrzymałym terminalem obsługiwanym na ladzie, oferującym niedoścignioną wydajność i bezpieczeństwo. Dzięki potężnemu procesorowi ARM11 błyskawicznie przetwarza procesy szyfrowania i deszyfrowania danych. Wbudowany moduł NFC pozwala na przyjmowanie płatności zbliżeniowych i mobilnych. Terminal VX 520 może dostarczać także usługi dodatkowe, jak np. programy lojalnościowe i kupony rabatowe.
Pełny zakres opcji komunikacyjnych: od modemu, przez Ethernet, po czteropasmowy GPRS oraz opcjonalne zasilanie akumulatorowe umożliwiają użytkowanie VX 520 w dowolnym miejscu. Dodatkowym atutem jest specjalnie zaprojektowana obudowa pozwalająca na ukrycie okablowania.
- Szybkość ? Wydajny procesor przyspiesza transakcję i pozwala na sprawną obsługę klientów. Dzięki VX 520 można bezpiecznie obsłużyć więcej osób w krótszym czasie.
- Prosta obsługa ? Obsługa VX 520 jest prosta i intuicyjna. Ekran i klawiatura są podświetlane, dzięki czemu terminala można używać w każdych warunkach oświetleniowych.
- Niezawodna funkcjonalność ? VX 520 akceptuje płatności wszystkimi typami kart, także zbliżeniowymi, oraz płatności za pomocą telefonu komórkowego. Jest wydajny, niezawodny i wytrzymały: jego konstrukcja gwarantuje m.in. odporność na milion naciśnięć klawiszy.